Kredyt na start

Kredyt na start dla nowych firmWedług danych z raportu „Przedsiębiorczość w Polsce” nareszcie banki rozszerzają swoje oferty kredytów dla nowych firm.

Do tej pory banki bardzo dokładnie sprawdzały nowych przedsiębiorców, którzy chcieli sfinansować swoją działalność z zewnętrznych kredytów.

Główną barierą było przede wszystkim zbyt wysokie ryzyko związane z niskim zabezpieczeniem i krótkim okresem działalności firmy.

Kontakt w sprawie kredytu: bok@kredyt-dla-nowych-firm.pl


Wsparcie firmy na samym początku

To właśnie pierwsze wsparcie dla firmy jest najważniejsze, nawet niewielkie środki finansowe są w stanie zapewnić przetrwanie małej firmie na początku działalności.

Poszerzone i lepsze oferty banków kredytów dla nowych firm!

Jeszcze nie tak dawno tylko 3 banki: Getin Noble Bank, mBank i MultiBank miały w ofercie kredyty dla nowych firm, w 2011 roku dołączyło do tej nielicznej grupy kilka innych banków: Bank BPS, Bank Pekao SA, Idea Bank, ING Bank Śląski, Lukas Bank i PKO BP.

Kredyt na start w 9 bankach!

Obecnie aż 9 banków daje możliwość skorzystania z kredytu dla firmy, nawet od pierwszego dnia działalności!

Kliknij aby powiększyć

kredy na start dla firm - porównanieKredyty w rachunku bieżącym lub kredytowym dla start-upów

Banki nadal oferują najmłodszym firmom ograniczone możliwości i tylko podstawowe produkty. Maksymalne kwoty kredytów jakie banki proponują nowym firmom także nie są zbyt wysokie, ING Bank Śląski, mBank i MultiBank dają możliwość kart kredytowych z limitem od 5-10tys.

Kredyty w rachunku bieżącym stanowią największą grupę kredytów udzielanych nowopowstałym firmom w wysokości od 10-20 tys.zł, oferują je: Lukas Bank, MultiBank, Getin Noble Bank, Pekao SA, mBank i PKO BP

Największą kwotę kredytu, a przez to wymóg solidnych zabezpieczeń (cesji lub hipoteki) oferuje Lukas Bank – do 300tys. zł oraz Idea Bank – do 200 tys. zł., Bank BPS jest w stanie pożyczyć 50 tys. zł.

Masz pytanie o kredyt dla nowej firmy? Napisz: bok@kredyt-dla-nowych-firm.pl
Wypełnij formularze kontaktowe! Doradca zbada zdolność kredytową Twojej firmy.


Pożyczka pozabankowa - alternatywny sposób finansowania dla Twojej firmy